Nejčastěji kladené dotazy

Jaký vybrat typ garážových vrat?

Tato otázka je velmi otevřená, každý typ garážových vrat nabízí svoje přednosti pro konkrétní používání. Proto doporučujeme získat informace o jednotlivých typech garážových vrat a posléze se rozhodnout, které vlastnosti jsou pro Vás klíčové. Na základě tohoto zjištění už pro Vás rozhodování bude snadné.

Jakého zvolit výrobce garážových vrat?

Na českém trhu je řada kvalitních výrobců garážových vrat. Mezi největší firmy patří Lomax, Trido, Hörmann a Novoferm. Je dobré prohlédnout si nabídky všech výrobců a až poté se pro jednoho rozhodnout. K této volbě Vám může pomoc vyplnění našeho formuláře v kontaktech, kde po vyplnění obdržíte nabídky od různých firem.

Jak funguje Váš formulář?

Po vyplnění a odeslání formuláře, obdrží tuto Vaši volbu prodejci garážových vrat ve Vašem kraji. A samozřejmě se na ni snaží adekvátně zareagovat, abyste obdrželi tu nejlepší nabídku právě od nich a případně zakoupili garážová vrata právě tam. Důležité je zmínit, že celý tento proces je zcela nezávazný a zdarma. Investujete pouze pár chvil svého času vyplněním formuláře a získáte velmi cenné informace, které Vám usnadní rozhodování.

Které věci bych měl uvážit při výběru garážových vrat?

Na tuto otázku se Vám snažíme odpovědět na stránce jak vybrat garážová vrata. Naleznete tam nejdůležitější body, které byste měl vzít v potaz, před samotným nákupem.

Použít manuální nebo automatické otevírání dveří?

Pokud zvolíte automatické ovládání tedy elektrický pohon, pak jistě oceníte pohodlí, které Vám tato technologie nabídne. Otázkou ale je, jak často budete garážová vrata používat a zda se nabízené pohodlí vyrovná finanční investici, kterou budete do elektrického pohonu muset vložit. V tomto případě je volba čistě subjektivní, abychom Vám alespoň částečně pomohli s řešením, naleznete na stránce pohony garážových vrat více informací, které Vám jistě usnadní rozhodování.