Posuvná garážová vrata

Oblíbená technologie

Posuvná garážová vrata jen podtrhují oblíbenost technologie sekčních garážových vrat, jedná se totiž o stejný systém, jehož jediným rozdílem je zasouvání sekcí do boku garáže místo ke stropu. Zda je tento model lepší, je otázka pro každého z Vás, kterou budete moci podle svých subjektivních pocitů zodpovědět na konci tohoto článku.

Proč zvolit posuvná garážová vrata?

Jelikož jsou vrata posouvána do boku garáže, přicházíme tím o možnost použití jedné garážové stěny, ale díky posouvání, nikoli vytahování, je celý mechanismus méně namáhán a samotné lamely také méně trpí, a proto je zaručena jejich delší životnost. Ohledně doplňků jsou na tom posuvná garážová vrata stejně jako jejich konkurence.

Samozřejmostí je:

  • zateplení
  • volba materiálu
  • výběr barvy a dekorace
  • možnost přidání oken a zabezpečení

Co se týká elektrického pohonu , jsou vrata tažena vodícími kolejnicemi do boku, nikoliv nahoru, a potřebná síla pro manipulaci je tak velmi malá, díky tomu není automatické otevíraní zapotřebí, ale využít ho bez výhrad můžete také.

Výhoda částečného otevření

Nespornou výhodou posuvných garážových vrat je možnost jen částečného otevření, a přesto zajištění plnohodnotného průchodu. Díky spodnímu vedení lamel jsou dveře výborně utěsněny a navíc nedochází ke snížení průjezdové výšky otvoru. Oproti běžnému typu sekčních vrat jsou posuvná garážová vrata s oblibou využívána u větších garáží, a to z důvodu neprohýbání jednotlivých lamel.

Posuvná garážová vrata ceník

Přednosti posuvných garážových vrat jsou nepopiratelné, zda jsou výhodné i pro Vás, je jen na Vašich preferencích. Proti gustu žádný dišputát, jestliže garážová vrata naplňují Vaše očekávání, využijte náš odkaz garážová vrata ceník a získejte další potřebné informace pro zakoupení. Pokud ale nemáte pocit, že tento model splňuje Vaše požadavky, jsou tu i další varianty garážových vrat, v nichž jistě najdete to správné řešení.