Průmyslová vrata

Různé typy technologií

Na průmyslová vrata jsou jistě kladeny ty největší nároky. Tento typ vrat se musí vypořádat s každodenním náročným provozem, je využíván pro průjezd průmyslových strojů a nesmí nijak omezovat manipulaci s materiálem. Velký důraz je také kladen na zabezpečení proti krádežím a na bezpečnostní opatření, zabraňující poranění při manipulaci. Na základě těchto požadavků je pro průmyslová garážová vrata nejčastěji využívána technologie sekčních garážových vrat nebo rolovacích garážových vrat, většinou ve spojení s výkonným elektrickým pohonem. Tato skutečnost pak jen podtrhuje výborné vlastnosti těchto typů.

Sekční průmyslová vrata

Sekční průmyslová vrata nabízejí svoje přednosti hlavně v případě, že nejsou využívána jen pro průjezd vozidel, ale i pro vstup lidí. V takovém případě jistě rádi využijete možnost instalace přídavných dveří nebo oken, díky kterým bude umožněna lepší prostupnost světla. Tyto doplňky se Vám jistě také budou hodit v případě, že jsou garážová vrata využívána pro přechod mezi jednotlivými sekcemi objektu.

Rolovací průmyslová vrata

Rolovací průmyslová vrata jsou nejčastěji využívána ve chvíli, kdy potřebujete disponovat místem uvnitř garáže bez jakéhokoliv omezení. Box, do kterého jsou vrata rolována, zabírá totiž jen nepatrný prostor nad otvorem garáže. Nemusíte mít strach, že díky této technologii přijdete o jiné nutné vlastnosti, například zateplení. V dnešní době jde technologie tak dopředu, že získáte nejen zateplení, ale jsou i tací výrobci, kteří jsou ochotni vyrobit vrata z neprůstřelného materiálu.

Průmyslová garážová vrata ceník

Zda použít ten či onen model průmyslových vrat, je opravdu jen na Vašem zvážení podle toho, ve kterém odvětví se pohybujete a také jak budou vrata využívána. Pokud potřebujete více informací pro Vaše rozhodování, obraťte se na náš odkaz garážová vrata ceník. Po vyplnění formuláře obdržíte nabídku s cenami od dodavatelů a zároveň mohou být zodpovězeny Vaše dodatečné otázky.