Rolovací garážová vrata

Technologie jako symbol volného prostoru

Jednoznačným charakteristickým heslem tohoto typu vrat se stala věta „více volného místa bez kompromisů“. Garážová vrata jsou totiž rozdělena na jednotlivé díly, lamely, které jsou namotávány do boxu, jehož umístění si zvolíte podle Vašich preferencí. Podstatná informace je ale taková, že ať už zvolíte umístění boxu kdekoliv, tak Vám tato technologie nabídne tolik volného prostoru jako žádná jiná. I přes tuto důmyslnou technologii jsou pak kladeny nízké nároky na samotnou montáž vrat.

Bezpečnost a doplňky

Více než k jakémukoliv jinému typu garážových vrat je u rolovacích garážových vrat doporučeno použití elektrického pohonu. I proto ale vznikla velká řada bezpečnostních prvků, které zamezí jakémukoliv zranění, jehož způsobení by mohl zapříčit automatický systém otevírání a zavírání vrat. Velmi propracovaný systém zabezpečení „pružiny v pružině“ používají například vrata Hörmann. Pokud si myslíte, že kvůli rolování vrat do boxu přijdete o mnohé doplňky, není to pravda. Volba materiálu a vzhledu je samozřejmostí, díky dutému prostoru v lamelách, který je vyplněn izolační pěnou, nebudete ochuzeni ani o zateplení. A v neposlední řadě se lamely dají pořídit s okénky, s jejichž pomocí bude do garáže proudit denní světlo.

Rolovací garážová vrata ceník

Tam, kam jiné typy vrat nemohou kvůli nedostatku místa, najdou svoje uplatnění rolovací garážová vrata. V případě, že doma nemáte zrovna zdatného řidiče, potěší Vás informace o možnosti výměny pouze poškozených částí vrat (lamel), díky tomu ušetříte čas i peníze. Tento typ našel oblibu u velké řady zákazníků, a pokud si myslíte, že byste se chtěli přidat mezi ně, využijte náš odkaz garážová vrata ceník a po zcela nezávazném vyplnění formuláře, který je zdarma, obdržíte konkrétní nabídku od dodavatelů rolovacích garážových vrat ve Vašem kraji.