Sekční garážová vrata

Popularita důmyslné technologie

Pokud bychom si udělali pomyslný žebříček oblíbenosti typů garážových vrat, pak by sekční garážová vrata hrála prim. Jejich popularita je zapříčiněna velmi důmyslnou technologií, díky které mohou její uživatelé využívat prostor před i v garáži bez jakéhokoli omezení. Jak už sám název napovídá, jsou vrata rozdělena na jednotlivé sekce, které jsou umístěny do vodících drah a s jejich pomocí jsou pak dveře, jak při otevírání tak i zavírání, vedeny v kolmé linii a tím je zajištěna jejich praktičnost. Velkou výhodou tohoto systému, již nesmíme opomenout, je jeho bezpečnost a velmi malá síla, která je potřebná pro manipulaci.

Nadčasový design s mnoha doplňky

Ruku v ruce s touto technologií jde design a celkový vzhled, který působí velmi moderně a nadčasově. Z tohoto důvodu jsou sekční garážová vrata velmi často využívána ve spojitosti s garážemi rodinných domů a novostaveb. Mnoho fajnšmekrů jistě potěší informace, že si svoje vrata mohou upravit podle svých představ pomocí doplňků.

Mezi které patří:

  • zeteplení volba materiálů a barvy (od klasického pojetí až po fólie imitující dřevo)
  • možnost vložení integrovaných dveří či oken
  • použití mechanického i elektrického otvírání

Sekční garážová vrata ceník

Přes výčet všech výše zmíněných vlastností by byla chyba, domnívat se, že je tento typ garážových vrat vhodný pouze pro použití, kde hraje důležitou roli estetický dojem. Naopak díky jejich funkčnosti a variabilnosti je jejich použití možné prakticky kdekoliv, kde je jich potřeba. V případě, že tento typ upoutal Vaši pozornost, využijte náš odkaz garážová vrata ceník, kde po vyplnění formuláře a jeho odeslání, dostanete, zcela zdarma a nezávazně, nabídku na konkrétní možnost zakoupení s přiloženým cenami.